українська російська англійська
Ратифіковано Угоду між Україною та Аргентиною щодо протидії митним правопорушенням
16.03.2016 | 18:40
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Сьогодні, 16 березня, депутати Верховної Ради України підтримали законопроект про ратифікацію Угоди між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень, зареєстрований за №1-1/102.

«Угодою з Аргентиною передбачено, що митні відомства двох держав зобов’язуються надавати взаємну адміністративну допомогу з метою забезпечення справляння митних платежів та дотримання митного законодавства. Ухвалення цього закону створить правові підстави для здійснення сторонами обміну інформацією з митних питань», - зазначив під час доповіді у Парламенті Голова ДФС Роман Насіров.

Проект зазначеної Угоди було розроблено українською стороною. Вона започатковує ефективний договірно-правовий механізм для організації безпосередньої взаємодії між митними органами України та Аргентини. Законопроект щодо ратифікації цієї Угоди був розроблений ДФС з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності відповідної угоди.

За словами Романа Насірова, в Україні вже створені умови для виконання такої угоди. Так, набрали чинності аналогічні двосторонні угоди з державами-сусідами України, з державами – членами Європейського Союзу та іншими державами. На сьогодні підписано більше 45 таких угод про взаємодопомогу в митних справах.

 

версія для друку