українська російська англійська
Цьогоріч аграрії Львівщини планують засіяти та засадити майже 647 тис. га землі
17.03.2016 | 10:31
ЛЬВІВСЬКА ОДА

На Львівщині активно готуються до весняно-польових робіт. Зокрема, у 2016 році аграрії області планують засіяти та засадити майже 647 тис. га. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз під час наради голови Олега Синютки з керівниками райдержадміністрацій та міст обласного значення 16 березня.

За її словами, ще восени аграрії посіяли майже 189 тис. га озимих зернових культур, а також понад 40 тис. га озимого ріпаку. Ярих культур хлібороби планують засіяти на площі у 352 тис. га. Окрім того, аграрії мають намір посадити картоплю на площі у 95 тис. га, овочів – 25 тис. га та кормових культур – 32 тис. га.

"Сільськогосподарські підприємства області в середньому забезпечені мінеральними добривами на 70%, - зазначила Наталія Хмиз. - Найкраща ситуація у Стрийському, Буському, Жовківському, Радехівському, Золочівському, Бродівському, Перемишлянському, Старосамбірському районах. Усі підприємства у цих районах практично повністю забезпечені добривами. Проте у Кам’янка-Бузькому, Городоцькому, Миколаївському, Пустомитівському, Сокальському, Дрогобицькому, Яворівському, Жидачівському, Мостиському, Самбірському ситуація значно гірша: аграрії мають міндобрив лише 50% від загальної потреби".

Голова Львівської ОДА доручив керівникам районів переглянути резерв незадіяних земель сільськогосподарського призначення. "Земля в області має бути максимально та ефективно задіяною, - наголосив Олег Синютка. - Особливо керівникам районів слід звернути увагу на земельні ділянки, які освоєні, але офіційно не оформлені, і перевірити на яких правах вони використовуються".

 

 

 

версія для друку