українська російська англійська
Інвестори можуть орендувати понад 6000 гектарів державних земель у Волинській області
17.03.2016 | 10:52
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області до переліку земель, що можуть були передані інвесторам на земельних аукціонах, включили ще 281 ділянку загальною площею 390,7 гектара. Загалом на території регіону визначили 6170,9 га інвестиційно-привабливих земельних масивів для ведення бізнесу.

Найбільші площі внесли до переліку у Ківерцівському (889,7 га), Любомльському (800,3 га) та Ковельському (621,1 га) та Турійському (618,6 га) районах Волині.

Усі земельні ділянки призначені для ведення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та пропонуватимуться для оренди на земельних аукціонах упродовж 2016 року.

З початку року у Волинській області вже відбулося дев’ять аукціонів, на яких реалізували права оренди на 684,4 га земель державної власності. Щорічно бюджети отримуватимуть 527,4 тис. грн. орендної плати за користування ділянками.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку