українська російська англійська
Ігор Жданов: Українські спортсмени вже здобули 119 ліцензій на літні Олімпійські ігри та 85 ліцензій на Паралімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро
17.03.2016 | 12:27
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Українські спортсмени продовжують виборювати ліцензії на участь у літніх Олімпійських та Паралімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Станом на початок березня 2016 р. спортсменами з літніх олімпійських видів спорту на міжнародних змаганнях здобуто 119 ліцензій. Про це Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив під час засідання комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

«Для забезпечення підготовки та участі у літніх Олімпійських іграх у Держбюджеті на 2016 р. передбачено видатки в розмірі 249 млн. 920 тис. грн. З них 144 млн. 419 тис. грн. передбачено на виплату солідних грошових винагород спортсменам-чемпіонам та призерам Олімпійських ігор, а також їх тренерам», - наголосив Ігор Жданов.

З початку 2016 р.(станом на 16 березня) спортсменами національної збірної команди України з літніх олімпійських видів спорту на десяти офіційних міжнародних змаганнях (2 чемпіонатах світу, 7 чемпіонатах Європи, Кубку Європи) було здобуто 49 нагород. З них 15 золотих, 15 срібних та 19 бронзових.

Міністр також проінформував, що станом на початок березня вже завойовано 85 ліцензій (119 спортсменів) на участь у літніх Паралімпійських іграх. Українські паралімпійці братимуть участь в 15 з 22 видів спорту, представлених на Іграх. Дебютними для української паралімпійської команди видами спорту буде паратриатлон, параканое та голбол.

«Спільним завданням Уряду, органів місцевого самоврядування, Національного олімпійського та Паралімпійського комітету, профільного комітету ВР, спортивних федерацій на сьогодні є забезпечення своєчасного та ритмічного фінансування заходів, пов’язаних з підготовкою та участю в Олімпійських і Паралімпійських іграх, поліпшення соціально-побутових умов для членів збірних команд, забезпечення висвітлення у ЗМІ ходу підготовки та участі наших спортсменів в Іграх», - підкреслив Ігор Жданов.

 

версія для друку