українська російська англійська
Українські ВМС відвідала група представників Командування морської піхоти США в Європі
17.03.2016 | 15:43
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Питання підвищення фахового рівня сержантського та молодшого офіцерського складу морської піхоти обговорені в ході візиту до Військово-Морських Сил Збройних Сил України групи представників Командування морської піхоти США в Європі.

Під час зустрічей у Командуванні ВМС, а також безпосередньо у підрозділах, відбувся спільний пошук основних напрямків розвитку сержантського корпусу морської піхоти та подальшого співробітництва у цій галузі. Зокрема, обговорено питання щодо підготовки інструкторів для майбутньої школи сержантів ВМС ЗС України.

За словами представника Командування морської піхоти США в Європі підполковника Грегорі ДеМарко, на першому етапі сторонам важливо було уточнити план спільної роботи на ближчу перспективу. На його думку, цілком реальним є проведення щорічно 6 - 8 скоординованих заходів.

У свою чергу в управлінні військ берегової та територіальної оборони Командування ВМС ЗС України зазначили, що підвищення фахового рівня дозволить сержантам і молодшим офіцерам у подальшому на більш якісному рівні здійснювати підготовку підлеглих підрозділів.

У зустрічах також взяв участь представник Збройних Сил Литви.

версія для друку