українська російська англійська
Міністерство інфраструктури працює над розширенням ділового співробітництва з Нідерландами
17.03.2016 | 15:54
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

17 березня заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян та заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков взяли участь у робочій зустрічі з представниками бізнесових кіл Королівства Нідерландів. Захід відбувся в рамках візиту до України економічної місії, до складу якої входить близько 30 нідерландських компаній, що представляють галузі сільського господарства, продовольства, інфраструктури та логістики, на чолі з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва Ліліанне Плумен.

У своєму зверненні до бізнесу представники Міністерства інфраструктури зупинилися на стані реформування галузі та потенційно цікавих для голландських інвесторів проектах, а також розповіли про можливості розвитку бізнесу в Україні. Особливу увагу було приділено питанню реформування системи державних закупівель, яка з 1 квітня переводиться на електронні майданчики, що спростить доступ до співробітництва з державними компаніями та установами інфраструктурної сфери.

Також Володимир Омелян запросив голландських бізнесменів до участі у процесі днопоглиблювальних робіт: «У поточному році ми очікуємо значне зростання експорту сільськогосподарської продукції, що поставляється переважно через українські порти. Це стимулює нарощувати потужності портів. Тому ми вітаємо співробітництво з днопоглиблювальними компаніями з Нідерландів, які зацікавлені вийти на український ринок та показати результат за європейськими цінами та якістю».

 

версія для друку