українська російська англійська
На Миколаївщині для учасників АТО зарезервували понад 3 тис. гектарів земель
17.03.2016 | 17:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 3 279,22 гектара. Лише у березні за рішенням головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до переліку земель, які можуть бути передані військовим у власність, додали 22 земельні ділянки (242,13 га) у Вознесенському та Доманівському районах.

Зарезервовані на Миколаївщині землі можуть бути використані для різних потреб. Із загальної кількості 3 217,03 га призначені для ведення особистого селянського господарства, 51,4 га – для садівництва. Ще 10,8 га учасникам АТО можуть надати для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні ділянки у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у відкритому доступі на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку