українська російська англійська
Ігор Жданов зустрівся із спортсменами Луганщини
17.03.2016 | 17:56
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

17 березня в рамках Днів Луганщини в Києві, які проходять з 14 по 18 березня, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із спортсменами та тренерами з Луганської області.

У зустрічі, яка відбулася у спортивному комплексі "Олімпія", взяли участь голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, заступник голови Луганської ОДА Ольга Лішик, начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов, представники Федерації стрибків у воду та Федерації футболу України.

"За 2015 рік спортсмени Луганської області вибороли для України на світових та європейських першостях 12 медалей з олімпійських видів спорту та 66 медалей з неолімпійських видів спорту. Ви та ваші тренери зробили важливий внесок у збереження позицій України серед 20-ти найбільш спортивних держав світу. І ми всі щиро аплодуємо кожному з вас", - зазначив Ігор Жданов під час зустрічі.

На участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро від Луганської області претендують 25 спортсменів. Крім цього, чотири луганчанина є претендентами на участь в Паралімпійських іграх 2016 року.

Олімпійські ліцензії вже здобули спортсмени з Луганщини Любов Басова, Смелик Сергій, Наталія Строгова, Олександр Горшковозов, Анастасія Недобіга, Красношпик Ганна.

"Я знаю, що є проблемні питання, пов’язані із житлом, соціально-побутовими умовами тих спортсменів і тренерів, які були змушені покинути рідну домівку. І ви знаєте, що Міністерство спорту було тим органом влади, яке першим підставило плече у важку хвилину. Багато спортсменів і тренерів з Луганщини сьогодні проживає на олімпійській базі «Конча-Заспа» і ми намагаємося там створити відповідні умови", - зауважив Міністр.

"Я глибоко переконаний, що кожний високопосадовець з Києва, з усіх областей країни має хоча би раз сьогодні побувати на Луганщині. Вони мають перейнятися тим, чим живуть люди, які залишилися вірними своїй Батьківщині. З чим вони стикаються та які мають проблеми. Ми маємо всі разом об’єднувати зусилля заради відбудови Луганщини, налагодження мирного життя, заради вирішення в тому числі житлового питання", - додав він.

Георгій Тука, в свою чергу, закликав спортсменів, які вимушено живуть і тренуються поза межами Луганщини, не забувати про свою малу батьківщину: "Мешканцям Луганщини, особливо дітям та підліткам, важливо зустрічатися із своїми видатними земляками, які підтримують та примножують спортивну славу України. Приїжджайте із зустрічами, виступами – вам завжди будуть раді".

версія для друку