українська російська англійська
Мінприроди та Фонд дикої природи закликали громадян долучитися акції "Година землі 2016"
17.03.2016 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

17 березня 2016 року у приміщенні інформаційного агентства «Укрінформ»  відбулася прес-конференція, присвячена проведенню всесвітньої кампанії «Година Землі 2016».

Участь у прес-конференції взяли в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська, представник Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Олена Тарасова, Аташе з наукового та університетського співробітництва Посольства Франції в Україні Сільван Ріголє та Генеральний директор ГО «Фонд Відкрита політика» Ірина Жданова.

Акція «Година Землі» була започаткована у м. Сідней (Австралія) у 2007 році. Сьогодні подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 7000 міст у 172 країнах зі всього світу. Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми зміни клімату, вимкнувши світло на одну годину, тим самим демонструючи необхідність об’єднання людей усього світу для боротьби зі зміною клімату.

У цьому році в рамках «Години Землі» в Україні також триває інтернет-флешмоб «Естафета добрих справ», який закликає людей підтримати «Годину Землі», здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими та передавати естафету друзям. «До естафети добра уже долучились відомі українські артисти, політики та громадські діячі», – повідомила представник Всесвітнього фонду дикої природи WWF Олена Тарасова.

В. о. Міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська звернула увагу на необхідності об’єднати зусилля громадськості, компанії та Уряду для збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Ганна Вронська закликала всіх долучитися до проведення цієї міжнародної ініціативи та вимкнути освітлення у власних домівках 19 березня з 20:30 до 21:30. для поширення ідеї економії енергоресурсів та збереження природних ресурсів.

 

версія для друку