українська російська англійська
На Дніпропетровщині збудували новий спорткомплекс
18.03.2016 | 09:10
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

На Дніпропетровщині збудували новий спорткомплекс. У двоповерховій будівлі – тренажерні та фітнес зали, зал для баскетболу, міні-футболу, боротьби, місця для глядачів. Нині для комплексу закуповують необхідний інвентар. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина вперше за півтора десятки років прийняла бюджет вчасно.  Це дозволило вже на початку року продовжити будівництво соціальних об’єктів, а не чекати грошей до літа. Ми споруджуємо дитячі садки, реконструюємо спортивні об’єкти, будуємо водоводи. Загалом на розвиток регіону в обласному бюджеті 2016-го передбачили 1,5 млрд. грн.», - зазначив Валентин Резніченко.

Спортивний комплекс у Дніпропетровську почали будувати ще в 2001 році. Звели стіни, підключили каналізацію, воду та електроенергію. За сім років будівництво зупинилося. Активні роботи відновилися у 2015-му. Будівельники  утеплили та облицювали фасад,  відремонтували покрівлю,  модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі.

«Будівельні роботи вже завершено. Замість бетонної «коробки», яка пустувала багато років, з’явився сучасний спорткомплекс. Зараз через систему ProZorro закуповуємо інвентар та обладнання», - повідомив Валентин Резніченко.

На першому поверсі будівлі розміщується фітнес і тренажерний зали. На другому - великий ігровий спортзал для баскетболу, волейболу, міні-футболу, гандболу, бадмінтону та місця для глядачів. Спорткомплекс зможе приймати змагання з більш ніж трьох десятків видів спорту. 

 

 

версія для друку