українська російська англійська
Український вчитель перемогла у Міжнародному конкурсі вчителів-новаторів у Будапешті
18.03.2016 | 09:47
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Кіровоградський Колегіум» Маргарита Калюжна отримала визнання свого внеску у розвиток ігрових форм навчання та стала однією з кращих у номінації «Гейміфікація» на Міжнародному конкурсі Microsoft «E2 – Educator Exchange». Цей конкурс проходив у Будапешті (Угорщина) у рамках глобального форуму вчителів-новаторів.

На конференції, що зібрала прогресивних освітян зі всього світу, був проведений конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge. Вчителі, працюючи у групах, мали виявити проблеми навчального процесу та запропонувати ідеї для їх вирішення за допомогою інструменту Office Mix. Команда Маргарити Калюжної, до якої увійшли 4 вчителі з Малайзії, Турецької Республіки, Швейцарської Конфедерації та України, виборола почесне друге місце.

За словами української вчительки, завданням було виявити та вирішити одну з актуальних проблем, з якими стикаються вчителі. Команда Маргарити працювала над розробкою рішення, яке дозволить з перших хвилин уроку захопити увагу учнів та надихнути їх до роботи. Для рішення завдання була розроблена ігрова концепція First Five Minutes (перших п’яти хвилин), яка створює атмосферу змагання та спонукає учнів до навчання.

Маргарита Калюжна активно впроваджує новітні технології в навчальний процес  та другий рік поспіль бере участь у конференції E2, та є сертифікованим учителем-експертом Microsoft. Інші 5 вчителів-фіналістів з України – Нінель Бардакова, Оксана Личковська, Віктор Клименко, Ярослав Киричков та Ірина Таран були присутні на форумі у онлайн-режимі.

Міжнародний форум вчителів-новаторів зібрав понад 300 учасників з усього світу.

 

версія для друку