українська російська англійська
Розпочалася реалізація найбільшого в державі інфраструктурного проекту - реконструкція Бортницької станції аерації
18.03.2016 | 11:25
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Реалізація найбільшого в державі інфраструктурного проекту – реконструкції Бортницької станції аерації – результат ефективної співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

За його словами, розпочато реалізацію проекта. В цьому році з державного бюджету вже спрямовано 63 млн. грн. на проведення підготовчих робіт. Зараз очікується інформація від Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтвердження готовності екологічного фонду виділити 47 млн. грн. Японська сторона вже профінансувала технічну проектну розробку і підготовку у розмірі 380 млн. грн.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що Україна має чітку маршрутну карту з реалізації проекту реконструкції БСА, розраховану до 2023 року.

Так, у 2016 році мають бути звершені усі підготовчі роботи. Далі – до лютого 2017 року – відбуватиметься розробка робочої документації по проекту реконструкції БСА, в рамках об'ємів, що покриваються кредитом Японського Агентства Міжнародного Співробітництва (Джайка).

До березня 2017 року має бути підготовлена тендерна документація по 1-й черзі проекту для проведення міжнародного конкурсу на визначення генпідрядної організації на виконання робіт.

До жовтня 2017 року буде проведено міжнародний конкурс на визначення генпідрядної організації на виконання робіт по 1-й черзі проекту.

До лютого 2018 року відбудеться проведення передконтрактних переговорів та укладення договору з генпідрядною організацією, і вже з березня цього ж року розпочнеться виконання будівельно-монтажних робіт по 1-й черзі проекту реконструкції Бортницької станції аерації, що покривається кредитом Джайка.

 

 

 

версія для друку