українська російська англійська
Землі для учасників АТО: військовим на Одещині передадуть ділянки площею більше 1360 гектарів
18.03.2016 | 11:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З 1547 учасників АТО, які звернулись до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області із заявами на землю, 1015 військових отримали дозволи на розробку землевпорядної документації для відведення ділянок у власність. Військовослужбовцям відведуть землі загальною площею понад 1362,7 гектара. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Найбільшу кількість звернень отримали у Комінтернівському (324), Татарбунарському (203), Овідіопольському (167), Ананьївському (137), та Великомихайлівському (92) районах. Землевпорядники розглядають усі клопотання військових у максимально стислі терміни та у першочерговому порядку.

Учасники АТО використають 676 ділянок площею 1324,29 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 339 ділянок площею 38,42 га призначені для ведення садівництва.

Завершили процедуру оформлення землі у власність 99 військових, які отримали ділянки загальною площею 106,34 гектара.

Військовослужбовці, які вирішили отримати земельні ділянки на території Одеської області, можуть ознайомитись з переліком вільних земель на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Одеській області. Земельні масиви зарезервовані виключно для потреб учасників АТО.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку