українська російська англійська
НКРЕКП запропонувала облдержадміністраціям надати зведену інформацію у сфері поводження з побутовими відходами
18.03.2016 | 12:15
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до повноважень, наданих Положенням про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014, НКРЕКП є державним колегіальним органом, що здійснює державне регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг, у тому числі з перероблення та захоронення побутових відходів.

На виконання покладених завдань, НКРЕКП проводить постійний моніторинг та аналіз ситуації на ринку перероблення та захоронення побутових відходів і прогнозування стану розвитку таких ринків.

З цією метою НКРЕКП запропонувала обласним та Київській міській державним адміністраціям (лист від 18.03.2016 № 2531/22/7-16) організувати роботу з підготовки та надання Комісії зведеної інформації щодо здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання у сфері поводження з побутовими відходами (додаток 1), а також зведену інформацію від структурних підрозділів місцевих органів влади, які опікуються питаннями житлово-комунального господарства (додатки 2, 3 та 4), з урахуванням наданих роз’яснень (додаток 5).

Форми додатків та роз’яснення до їх заповнення для завантаження розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua  у розділі «Відходи»/«Інформація для суб´єктів господарювання».

Інформацію необхідно надати до 15 квітня 2016 року в паперовому та електронному вигляді (файли у форматі Excel) на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail Wasteregulation@nkp.gov.ua , Контактна особа - Малицька Олена Володимирівна, тел./факс (044) 207-19-72.

 

 

версія для друку