українська російська англійська
Визначено порядок митного оформлення товарів, які використовуються у виробництві продукції оборонного призначення
18.03.2016 | 13:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Визначено порядок митного оформлення товарів, які використовуються у виробництві продукції оборонного призначення та звільняються від оподаткування відповідно до вимог Митного та Податкового кодексів.  Відповідний порядок затверджено постановою Кабінету Міністрів.

Згідно з документом для підтвердження відповідності визначеним критеріям встановлюється перелік документів, необхідний для оформлення ввезених товарів.

Також встановлюється порядок подання щомісячної звітності виконавцями оборонного замовлення про цільове використання товарів, які були ввезені на пільгових умовах, та подання щоквартальної інформації Державною фіскальною службою до Мінекономрозвитку.

Постановою врегульовано питання щодо звільнення від оподаткування ввізним митом та обкладення податком на додану вартість складових (матеріалів, вузлів, агрегатів, устаткування та комплектувальних виробів), що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, для використання у виробництві продукції оборонного призначення, якщо замовником такої продукції є державний замовник, визначений Кабінетом Міністрів України.

 

 

 

версія для друку