українська російська англійська
Олексій Павленко: Вирішення проблеми пільгового оподаткування вимагає зваженого підходу
18.03.2016 | 15:06
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

До Міністерства аграрної політики та продовольства надійшло понад 200 звернень про необхідність повернення спецрежиму оподаткування аграріїв, що робить це питання нагальним для вирішення. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу в ефірі радіопрограми «Фінансовий прайм» на радіо «Європа плюс».

 «За відсутності прямої бюджетної підтримки, непряма державна підтримка за рахунок дії спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість була чи не єдиною допомогою для АПК», - підкреслив Міністр.

Він також висловив стурбованість ускладненням адміністрування коштів ПДВ, особливо це стосується малих і середніх фермерських господарств. «Раніше цей режим діяв автоматично, без втручання держави, що виключало корупційну складову, зменшувало трудомісткість і витрати на адміністрування податків».

Олексій Павленко наголосив, що наразі відбувається пошук альтернативних варіантів підтримки та розв’язання проблем, викликаних змінами податкового законодавства.

«Для знаходження оптимального рішення Мінагрополітики ініціює ряд зустрічей з Мінекономіки, Мінфіном, ДФС, профільним комітетом парламенту, а також бізнесом і громадськими організаціями»,  - проінформував очільник відомства.

 

версія для друку