українська російська англійська
Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом
18.03.2016 | 15:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

18 березня у рамках робочого візиту до інституцій ЄС Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом.

У ході зустрічі сторони обговорили, зокрема, стан імплементації Мінських домовленостей та ситуацію на сході України, перспективи запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, ключові пріоритети української влади у реалізації реформ на найближчу перспективу, а також залучення підтримки ЄС на впровадження реформи державної служби.

Павло Клімкін та Йоганнес Хан обмінялися думками щодо перших підсумків імплементації Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також можливих додаткових заходів з метою  забезпечення максимального ефекту від її функціонування.

Окрема увага була приділена ситуації довкола тимчасової російської окупації Криму та Севастополя та необхідності звільнення незаконно утримуваних на території РФ та Криму українських громадян, зокрема Надії Савченко.

 

версія для друку