українська російська англійська
За два місяці 2016 року Держфінінспекція в Одеській області забезпечила відшкодування втрат на 5 млн. грн.
21.03.2016 | 10:34
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом січня - лютого 2016 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 1,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 3,8 млн. грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли шість управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали три досудові розслідування.

У дев'яти випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу, а саме – зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені фінансові порушення 39 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 17 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,3 млн. грн.

 

 

версія для друку