українська російська англійська
У Запорізькій області від продажу несільськогосподарських земель отримали понад 1,6 мільйона гривень
21.03.2016 | 13:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку поточного року на території Запорізької області продано шість земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Загальна площа земель становить 2,54 гектара. Вартість продажу склала 1,219 млн. гривень.

У цілому ж від продажу земель несільськогосподарського призначення та платежів у вигляді відстрочки за раніше викуплені земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, у 2016 році до бюджетів різних рівнів надійшло 1,652 млн. гривень.

Абсолютна більшість коштів – 99,8%, або 1,646 млн. грн. поповнили бюджети місцевих громад Запорізької області.

«Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення дозволяє залучати додаткові інвестиції та сприяє розвитку територій та їх економічного потенціалу», - підкреслив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку