українська російська англійська
На Дніпропетровщині більше 3800 учасників АТО отримали дозволи на відведення землі
21.03.2016 | 15:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками до головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області із заявами про отримання землі звернулись 4890 військових. За цей період землевпорядна служба та  органи місцевого самоврядування видали військовим 3824 дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Військовослужбовці отримають ділянки загальною площею 5 490 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Землі використають для різних потреб. Займатись веденням особистого селянського господарства учасники АТО планують на 2790 ділянках площею 5360 гектари. Для будівництва власного житла військові отримали 940 ділянок площею 113 гектара. Ще 90 ділянок площею 10,5 га призначені для ведення садівництва.

Землевпорядники Дніпропетровщини сформували на території області резерв земель, які можуть бути виділені для потреб учасників АТО. На сьогодні головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та органи місцевого самоврядування включили до переліку земельні масиви загальною площею 3985 гектарів.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 

версія для друку