українська російська англійська
Підзвітні Міністерству інфраструктури підприємства готуються до переходу на електронні публічні закупівлі
21.03.2016 | 16:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

18 березня Міністерство інфраструктури організувало навчальний семінар, присвячений змінам у системі публічних закупівель. До заходу, який проводили спеціалісти з Міністерства економічного розвитку та торгівлі, долучились близько сотні представників державних підприємств, що входять до сфери управління Мінінфраструктури.

Учасники семінару обговорили особливості нової системи, визначення порогів при застосуванні електронної системи закупівель, створення тендерної документації, використання нових онлайн-інструментів, в тому числі системи електронних закупівель ProZorro і модуля аналітики закупівель.

Окрему увагу було приділено застосуванню нецінових критеріїв при визначенні переможця торгів, та особливим варіантам проведення закупівель, таким як переговорна процедура та конкурентний діалог.

За результатами семінару було заплановане проведення робочої зустрічі окремо для підприємств залізничної галузі з метою узгодження процедур формування плану річних закупівель.

Отримані знання будуть застосовуватись на практиці вже найближчим часом, адже за новим законом «Про публічні закупівлі» всі державні закупівлі мають бути переведені в електронну систему ProZorro. З 1 квітня в електронний режим переведуть закупівлі органи центральної влади та державні підприємства, а з 1 серпня – решта державних замовників.

 

 

версія для друку