українська російська англійська
У цьому році на заходи з розвитку озброєння та військової техніки передбачено майже 7 мільярдів гривень
22.03.2016 | 11:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Триває постачання до Збройних Сил України нового та модернізованого озброєння і військової техніки. У цьому році на заходи з розвитку озброєння та військової техніки передбачено майже 7 мільярдів гривень, що у 4 рази перевищує обсяг фінансування 2014 року, та майже у 8 разів – обсяг фінансування 2013 року. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

З початку року для Збройних Сил було придбано: 33 одиниці автомобільної техніки, 30 одиниць засобів розвідки, 20 одиниць засобів радіоелектронної боротьби, 7 одиниць бронетехніки, 28 тисяч боєприпасів.

Водночас за минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули для виконання бойових завдань в районі проведення АТО 385 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, автомобілі, танки, гаубиці, протитанкові гармати, бронетранспортери та бойові машини.

Таким чином, з початку проведення АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити понад 45 тисяч одиниць озброєння та військової техніки, при цьому понад 42 тисячі одиниць відновлено силами і засобами військових частин Збройних Сил України.

 

 

версія для друку