українська російська англійська
Плата за землю: бюджети місцевих громад Волині отримали майже 32 мільйони гривень
22.03.2016 | 17:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Місцеві бюджети Волинської області у січні та лютому отримали 31,8 млн. грн. плати за землю. Лише у лютому до бюджетів надійшло 20,7 млн. гривень.

Із загального обсягу надходжень 11,9 млн. грн. становила орендна плата та 19,9 млн. грн. земельний податок. Отримана у поточному році сума перевищує минулорічний обсяг надходжень на 45%. За аналогічний період 2015 року бюджети отримали на 9,9 млн. грн. менше.

«Плата за землю є місцевим податком та у повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів. Кошти громади можуть використовувати на розвиток інфраструктури. Землевпорядна служба співпрацює з власниками та орендарями земель аби податок сплачувався вчасно та в повному обсязі», - відзначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Плата за землю справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом, а також площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

 

версія для друку