українська російська англійська
На конкурентних торгах у Тернопільській області інвесторам передали в оренду майже 130 гектарів земель
23.03.2016 | 09:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року на Тернопільщині відбулось три земельні аукціони з  продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. На конкурентних торгах інвестори орендували 14 земельних ділянок загальною площею 128,58 гектара. До бюджетів щорічно надходитиме 231,56 тис. грн. у якості оплати за користування землею.

На аукціоні у Збаразькому районі Тернопільської області землевпорядники продали право оренди на п’ять земельних ділянок загальною площею 58,74 гектара. Вартість оренди склала 132,65 тис. грн. на рік. Три земельні ділянки площею 11,55 га продали у Монастириському районі. Орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджету 15,21 тис. гривень. У Шумському районі в оренду передали шість земельних ділянок загальною площею 58,29 гектара. Плата за користування землею становила 83,70 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку