українська російська англійська
МІП в зоні АТО: Розроблюється окремий проект поновлення мовлення в Трьохізібенці, що на Луганщині
23.03.2016 | 11:17
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України в зоні АТО проаналізувала стан українського мовлення в Трьохізібенці Новоайдарського району Луганської області.

За результатами досліджень виявлено, що головним джерелом інформування околиць є супутникове ТБ. Частина села,  що знаходиться на верхів'ї схилу бачить ефірні українські телеканали.

«Це незначна частина користувачів ефірного мовлення. Тому ми в рамках моніторингової місії зафіксували цю проблему на місці та передали дані на розгляд Комісії при МІП. Адже встановлення тут передавальної техніки дасть можливість не лише донести сигнал до підконтрольних Україні сіл, а і розповсюдити сигнал на окуповані території, в тому числі на місто Слов'яно-Сербськ, яке знаходиться у візуальній близькості від Трьохізібенки», - передає із зони АТО радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.

Голова військово-цивільної адміністрації - підполковник Руслан Ткачук - військовий журналіст, не лише розуміє значення інформаційного забезпечення, а і робить усе можливе, щоб таке забезпечення було.

«Розумію, що встановлювати передавач для кількох сіл зараз не по кишені нашій державі, тому я разом з волонтерами взяв курс на власне радіо. Ми вже розробили систему інформаційного сповіщення, що являє собою гучномовець в центрі села. На черзі - запуск радіо. Обладнання вже змонтовано, але для його запуску потрібен фахівець, який через безкінечні обстріли поки не може виконати свою роботу», - коментує голова.

Враховуючи ситуацію, Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП вже розпочала роботу в напрямку відновлення мовлення в селі. Зараз члени Комісії проводять аналіз та шляхи вирішення питання.

Село Трьохізібенка сьогодні є центром військово-цивільної адміністрації, куди входить кілька населених пунктів колишнього Слов'яносербського району, що в більшості перебуває в окупації.

 

 

версія для друку