українська російська англійська
Мінприроди закликає долучитися до соціально-екологічної ініціативи "Дерева Миру"
23.03.2016 | 17:04
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

9 квітня 2016 року громадська організація «Українські Креативні Реформатори» проводить в Україні Всесвітню соціально-екологічну ініціативу «Дерева Миру», до якої вже долучилися представники 50 країн світу, жителі яких вийдуть на вулиці своїх міст, аби висадити дерева.

Міністерство екології та природних ресурсів України також підтримує зазначену ініціативу, оскільки її метою є об’єднання заради Миру шляхом висадження дерев  та озеленення країн.

Вперше в Україні ініціатива була проведена у 2015 році і за такий невеликий проміжок часу вже висаджено понад 6000 дерев у 107 населених пунктах нашої країни. На центральній локації в місті Києві, в Національному Ботанічному Саду ім. Гришка НАН України був створений «Сквер Миру» за участі представників 6 країн світу. Партнером ініціативи «Дерева Миру» на міжнародному рівні є Всесвітній глобальний рух за чисту планету «Lets do it, world», який об’єднує 112 країн світу та представників міжнародних організацій.

Кожен може долучитися та зробити вагомий внесок в укріплення миру, об’єднання національних спільнот, озеленення, виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.

Учасник має сфотографуватися зі своїм Деревом Миру, опублікувати з поміткою #treesofpeace та завантажити фото на сайт-інтерактивну карту світу http://ukrngo.org.ua/project/treesofpeace, де можна згодом побачити фото Дерев висаджених в різних країнах світу. Зареєструватися можна на сайті http://goo.gl/Qshmp8. Сьогодні, як ніколи, людям необхідно усвідомити важливість озеленення, щоб залишити планету чистою наступним поколінням.

 

Дбай про Землю!

 

версія для друку