українська російська англійська
Павло Розенко розповів про реформи, які планує здійснити Мінсоцполітики у 2016 році
24.03.2016 | 14:50
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

У 2016 році  Міністерство соціальної політики України продовжить реалізацію започаткованих реформ. Зокрема, це стосується об'єднання фондів соціального страхування та реформи системи зайнятості в Україні. Про це Міністр соціальної політики Павло Розенко сказав, виступаючи на VII з’їзді Федерації профспілок України.

Павло Розенко висловив сподівання, що розпочатий процес реформування і об’єднання фондів соцстрахування буде завершений до кінця року. „Прийняті всі необхідні законодавчі акти. Процес іде непросто, але ми послідовно рухаємось у цьому напрямку, і я сподіваюся, що єдиний фонд соціального страхування у 2016 році запрацює повноцінно”, - зауважив він.

Основними напрямками у реформуванні системи зайнятості, за словами Міністра, є ухвалення нового Трудового кодексу та створення на базі Держслужби зайнятості принципово нової структуриНаціонального агентства зайнятості.

Також Павло Розенко наголосив, що кожен українець у 2016 році має побачити, що ті реформи, які започатковані у 2015 році, будуть проводитися далі, дають конкретний результатзростання пенсій, зарплат, усіх видів соціальної допомоги. „У Державному бюджеті України закладено підвищення пенсій і соціальних стандартів з 1 травня 2016 року, а також з 1 грудня 2016 року. В цілому у 2016 році відбудеться підвищення соціальних стандартів на 12,5%”, - нагадав він.

Якщо ми побачимо, що Держбюджет, бюджет Пенсійного фонду за рахунок легалізації економіки та бізнесу в 2016 році будуть отримувати додатковий ресурс, він буде використаний для збільшення соцстандартів понад заплановані розміри”, — підкреслив Павло Розенко.

версія для друку