українська російська англійська
Земельні аукціони: вартість оренди ділянки у Донецькій області збільшилась майже в три рази
25.03.2016 | 09:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядники Донецької області провели земельний аукціон, на якому продали права оренди ділянки площею 98,4 гектара. Землю державної власності сільськогосподарського призначення інвестори взяли у користування за межами Марківської сільської ради.

На конкурентних торгах вартість оренди землі вдалося збільшити майже у три рази. Найвищу ціну за користування земельною ділянкою запропонувало селянське фермерське господарство «Артем». Сільгосптоваровиробники щорічно сплачуватимуть до бюджету 452,1 тис. гривень. При цьому стартова ціна прав оренди була визначена на рівні 158,7 тис. гривень.

З переможцем аукціону землевпорядники уклали договір зі ставкою орендної плати за землю у 12,82 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (при встановленому законом рівні у 3%). На сьогодні це перший у Донецькій області договір, що укладено з такою високою ставкою оренди.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку