українська російська англійська
Незалежне опитування показало ефективність роботи Держенергоефективності
25.03.2016 | 11:04
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Дослідження щодо впровадження енергоефективних реформ в Україні, яке проведено компанією iC consulenten Україна на прохання Мінрегіону та проекту GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини показало ефективність роботи Держенергоефективності.

Необхідність цього заходу полягала у тому, щоб отримати комплексний аналіз, який міг стати основою для визначення подальших кроків у підвищенні енергоефективності в країні та сприяти консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін для досягнення масштабної економії енергоресурсів.

Так, за результатами дослідження, майже 61% респондентів оцінили діяльність Держенергоефективності у 2014-2015 роках на «відмінно та добре».

Найбільш високу оцінку Агентство отримало від представників центральних органів влади та бізнесу.

На їх думку, за ці роки Агентству вдалося надати позитивну динаміку процесам у сфері енергоефективності, забезпечити підготовку та запровадження ряду важливих законодавчих ініціатив.

Детальніше про результати дослідження за посиланням http://eeau.org.ua/wp-content/uploads/2015/11/Strategy_paperUA.pdf

Довідково

iC consulenten Україна – це інжинірингова консалтингова компанія, яка входить в австрійську групу iC.

Офіційно компанія була зареєстрована в 2013 році і зараз виконує функції місцевої філії і підрядної організації iC Austria. За ці роки iC в Україні отримала величезний досвід в реалізації проектів у багатьох технічних напрямках і з широким спектром завдань. Це були численні енергоаудити, проекти в будівельному секторі, управлінні дорожнім рухом, проекти по техніці безпеки і захисту навколишнього середовища. На даний час компанія iC consulenten є членом Європейсько-українського енергетичного агентства та Європейської бізнес асоціації.

 

 

версія для друку