українська російська англійська
Створення Держпродспоживслужби перебуває на фінальному етапі
25.03.2016 | 11:37
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Створення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів перебуває на фінальному етапі, - наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів, яка відбулася 24 березня за участю Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка.

«Фактично всі необхідні кроки зроблені. Зокрема, прийнято урядове рішення про фінансування служби, яке минулого тижня схвалив бюджетний комітет ВР. Зараз ми працюємо з Міністерством фінансів України над погодженням кошторису і штатного розпису. Ми розраховуємо, що це відбудеться вже сьогодні-завтра», - заявив Володимир Лапа та додав, що це дозволить перевести до Держпродспоживслужби 30% працівників.

За його словами, на погодження міністерств і відомств направлено проект постанови про початок виконання функцій Держпродспоживслужбою.

«Мова йде про центральний апарат. А вже в першій декаді квітня ми плануємо запустити територіальні органи Держпродспоживслужби», - додав Володимир Лапа.

 

версія для друку