українська російська англійська
МІП в зоні АТО: На Карачуні закінчуються підготовчі роботи перед встановленням нової телевежі
25.03.2016 | 12:33
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Підготовчі роботи до встановлення оновленої телевежі на Карачуні підходять до завершення. Про це стало відомо моніторинговій місії Міністерства інформаційної політики України в зоні АТО,  що побувала на об'єкті.

 «Вже обстежено і приведено в належний стан місця встановлення вежі та її кріплення. Закінчується ремонт приміщень, які були зруйновані під час боїв за Карачун. Вже почалося завезення передавачів окремими телекомпаніями. Концерн РРТ завершує юридичні процедури, пов'язані з початком монтажу. Монтажні роботи за планом мають розпочатися вже у квітні. До цього часу буде повністю завершено усі роботи, пов'язані з підготовкою приміщень, поновлення комунікацій, тощо», - передає із зони АТО радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинць.

Нагадаємо, що, як повідомлялося раніше, в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП, орієнтовно наприкінці весни цього року за сприятливих погодних умов, на горі Карачун буде відновлено телевежу, а до кінця року планується  встановити ще дві.

 

 

 

версія для друку