українська російська англійська
МІП в АТО: 12 окремий мотопіхотний батальйон на горлівському напрямку має три десятки українських телеканалів
28.03.2016 | 10:53
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

«12 окремий мотопіхотний батальйон має позиції на кількох напрямках, тому в ньому, як у дзеркалі, відбивається уся ситуація з мовленням на фронті. На жаль, розташування підрозділів у районі Троїцького не дає можливості нормально забезпечити підрозділи інформаційною підтримкою, а сателіти, які були отримані у серпні 2015 року, враховуючи бойові дії, вийшли зі строю. Тож комісія з питань поновлення мовлення при МІП ініціюватиме повторне надання сателітів у ті підрозділи, де їх було знищено бойовими діями», - передає із зони АТО радник Міністра інформаційної політики  з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.

Як розповідає заступник командира роти по роботі з особовим складом Лейтенант Дмитро Ященко, крім інформаційної та розважальної складової, доступ до українського телебачення має особливий ефект. «Коли бійці дивляться улюблені телепрограми, вони ніби вдома. Телебачення давно стало частиною життя, і хлопці тяжіють саме до тих каналів, які дивилися вдома».

Олександр Бригинець, зробивши аналіз стану мовлення, зазначає, що на горлівському напрямку ситуація з українським мовленням значно краща - 12 окремий мотопіхотний батальйон  має три десятки українських телеканалів: «Ми робимо усе можливе, щоб кожний підрозділ, який базується на передовій, мав нерозривний інформаційний зв'язок з тилом, з Україною. І, на щастя, наші рейди показують, що ситуація не така погана, як це зазначають останнім часом деякі ЗМІ».

Нагадаємо, що в зоні АТО постійно перебуває моніторингова місія МІП, мета якої - вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу України. За результатами діяльності комісії з питань поновлення мовлення, щотижня на її засіданні виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями, виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.

 

версія для друку