українська російська англійська
У Тернопільській області майже 2500 гектарів включили до переліку інвестиційно привабливих земель
28.03.2016 | 15:18
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області оновили перелік інвестиційно привабливих земельних ділянок. Площу земель сільськогосподарського призначення державної власності збільшили на 406 га або на 26 земельних масивів. Загалом на території Тернопільщини інвесторам для ведення бізнесу можуть запропонувати 183 ділянки (за межами населених пунктів) площею 2491,39 гектара. Усі землі передаватимуться в оренду виключно на аукціонах.

Найбільшу кількість ділянок землевпорядники визначили у Підгаєцькому районі - 29 площею 254,6 гектара. Ще по 22 ділянки можуть передати у користування на території Зборівського та Шумського районів площею 331,67 га та 165,2 га відповідно. Земельні масиви найбільшої площі (482 га) інвесторам запропонують у Бережанському районі.

«Ми сподіваємось, що аукціони дозволять збільшити надходження до бюджетів місцевих рад та залучити ефективних інвесторів до розвитку агропромислового комплексу області», – зазначає Павло Боднар, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку