українська російська англійська
Місцева влада об'єднується навколо програми "теплих" кредитів
28.03.2016 | 17:56
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Сьогодні місцеві органи влади активно долучаються до співфінансування «теплих» кредитів. Свідченням тому є активне прийняття програм з енергоефективності на місцевому рівні. Станом на сьогодні існує 134 місцеві програми співфінансування «теплих» кредитів.

Детальніше за наступним посиланням:

Стан прийняття місцевих програм з енергоефективності.

Тільки у березні цього року прийнято чотири такі програм: Чернівецькій, Закарпатській, Черкаській та Сумській областях.

Так, у Чернівецькій області програму щодо компенсації 15% річних для населення (фізичних осіб) продовжено на 2016 рік. На її фінансування у квітні цього року очікується внесення змін до обласного бюджету в частині виділення 1 млн. грн.

У Закарпатській області прийнято програму на 2016-2020 роки, за якою передбачено компенсацію 15% річних для фізичних осіб. Для її реалізації у квітні поточного року передбачається виділення з обласного бюджету 1 млн. грн.

Також на 2016 рік було продовжено програму часткової компенсації відсотків за кредитами мешканцям Черкаської області. На програму виділено 300 тис. грн. з обласного бюджету та 1,4 млн. грн. з районних бюджетів.

Програму компенсації населенню кредитів заходів з енергоефективності на 2016-2020 рр цього місяця прийнято і на Сумщині. Вона передбачає відшкодування 15% річних для населення. На ці цілі в  обласному бюджеті на 2016 рік передбачено 850 тис. грн.

 

версія для друку