українська російська англійська
Тетяна Попова: Законодавство у сфері телерадіомовлення потребує оновлення, актуалізації та гармонізації з європейськими стандартами
29.03.2016 | 10:55
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

28 березня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова взяла участь у міжнародній конференції «Законодавство про аудіовізуальні послуги: європейські стандарти та перспективи в Україні», яка організована за підтримки програми співробітництва Європейського Союзу та Ради Європи для країн "Східного партнерства" в рамках проекту "Свобода медіа в Україні".

У ході конференції міжнародні експерти презентували аналіз та кращі приклади європейського досвіду, який обговорили з представниками органів державної влади, юристами та експертами галузі.

Тетяна Попова зазначила, що «законодавство у сфері телерадіомовлення потребує оновлення та актуалізації згідно з європейськими стандартами».

Враховуючи це, підкреслила заступник Міністра, одним із стратегічних напрямків роботи МІП у 2016 році є гармонізація законодавства України у сфері медіа. Наразі вже відбувся ряд зустрічей робочої групи із залученням представників Ради Європи, ОБСЄ та профільних громадських спільнот щодо обговорення питань реклами у передвиборчий період. МІП готове підтримати законопроект «Про аудіовізуальні послуги» після його схвалення з боку громадських організацій».

Нагадаємо, що законопроект перебуває на стадії обговорення. 16.02.2016 Голова комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар як ініціатор розробки законопроекту дала місяць на погодження із пропозиціями громадських організацій. У цілому необхідність прийняття законопроекту підтримують «Інститут масової інформації», «Інститут Медіа Права», «Інститут розвитку регіональної преси», «Телекритика», Медіа група Реанімаційного Пакета Реформ.

 

версія для друку