українська російська англійська
Юридичною службою Міноборони спільно з військовою прокуратурою організовано роботу щодо повернення з чужого незаконного володіння земель оборони
29.03.2016 | 13:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

“На виконання доручень Міністра оборони юридичною службою відомства спільно з органами військової прокуратури організовано роботу щодо повернення з чужого незаконного володіння земель оборони. Нещодавно на Одещині суд повернув 23 253 га земель загальновійськового полігону Міністерству оборони”, про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

Зазначену земельну ділянку рішенням Тарутинської районної державно адміністрації Одеської області у 2005 році було вилучено із користування Збройних Сил. У подальшому відповідним розпорядженням Тарутинської райдержадміністрації ця земельна ділянка була передана в оренду підприємствам та господарствам району.

З тих пір Міноборони вживало заходи щодо повернення земельної ділянки загальновійськового полігону до сфери оборони. На минулому тижні судовими органами прийнято відповідне рішення щодо задоволення позову оборонного відомства.

Наразі Міноборони вживає правових заходів щодо фактичного повернення до своєї сфери управління незаконно вилученої землі.

 

версія для друку