українська російська англійська
З початку АТО за мужність, героїзм і високий професіоналізм майже 10 тисяч осіб нагороджені відзнаками Міноборони та Генштабу
29.03.2016 | 13:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

“Міністерство оборони України продовжує роботу із вшанування учасників антитерористичної операції, які самовіддано виконують військовий обов’язок. Минулого тижня 103 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, заохочено відзнаками Міністерства оборони України”, - про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив помічник Міністра оборони України з питань зв’язків з громадськістю підполковник Олексій Чорнобай.

Всього з початку антитерористичної операції за мужність, героїзм і високий професіоналізм в ході виконання бойових завдань майже 10 тисяч військовослужбовців і працівників Збройних Сил нагороджені відзнаками та цінними подарунками Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

За минулий тиждень статус учасника бойових дій отримали 2395 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які брали участь в АТО.

На сьогодні статус учасника бойових дій вже отримали 127 тисяч 363 особи Збройних Сил України.

 

 

версія для друку