українська російська англійська
Микола Мовчан взяв участь у Східноукраїнському форумі "Відновлення через діалог"
29.03.2016 | 15:45
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

23 березня заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан взяв участь у Східноукраїнському форумі "Відновлення через діалог", що був організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні у Маріуполі (Донецька область).

Захід відбувся у рамках багаторічного проекту "Підтримка національного діалогу заради реформ, справедливості та розвитку", завдяки фінансовій підтримці уряду Литовської Республіки та Князівства Ліхтенштейн.

Цей захід об`єднав представників громадянського суспільства, центральних органів виконавчої влади, місцевих громад, бізнесу, міжнародної спільноти та експертів зі сприяння діалогів, представників вищих начальних закладів та дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.

Основною метою форуму було визначення та обговорення ключових викликів та потреб у сфері розвитку місцевих громад. Окрім визначення спільних зусиль, які допоможуть вирішенню проблем регіону, захід був спрямований на розробку довгострокової стратегії участі міжнародної спільноти у його відновленні.

Так, під час Форуму відбулось обговорення проблем інфраструктури, бізнес-клімату, соціальних та гуманітарних питань, а також розмінування в регіоні. Зокрема, Микола Мовчан взяв активну участь у обговоренні нагальних питань молодіжної, спортивної та освітньої сфер у рамках тематичної групи "Молодь і освіта в умовах конфлікту" та інших тематичних груп.

Окрім того, у ході своїх виступів Микола Мовчан також поінформував про діяльність Міністерства молоді та спорту у сферах фізичної культури та спорту, молодіжної політики, на напрямі міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

 

версія для друку