українська російська англійська
Бізнес-форум Нідерланди - Україна відвідає понад 300 представників українського та голландського бізнесу
29.03.2016 | 16:02
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

У середу, 30 березня 2016 року, в місті Нутдорп (Нідерланди) розпочне роботу бізнес-форум Нідерланди – Україна, за участю урядових та бізнес кіл обох країн.

Понад 300 представників бізнесу та Уряду з обох сторін зберуться, щоб обговорити питання двосторонньої співпраці у сфері енергоефективності, транспорту та інфраструктури, IT та інжинірингу, а також в агропромисловому секторі. Порядок денний форуму також містить питання перспектив і можливостей для інвестицій в Україну.

Українська делегація під головуванням Міністра фінансів України Наталії Яресько, буде представлена у складі: Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, заступника Міністра інфраструктури України Юрія Васькова та інші.

З голландської сторони захід відвідають Міністр з питань зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Ліліан Плумен, директор департаменту агроекономіки Міністерства економіки Нідерландів Ханс Хоогевеен, член правління команди енергоринку і інновацій Міністерства економіки Нідерландів Meрей Вагенаар.

Он-лайн трансляція форуму буде доступна у режимі реального часу з 11:30 за Київським часом за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

 

версія для друку