українська російська англійська
Вінницькі землевпорядники відкрили електронний доступ до понад 70% поземельних книг
29.03.2016 | 17:00
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Кадастрові реєстратори Вінниччини відкрили у електронному форматі 441 645 поземельних книг, що складає 67 % від загальної кількості 659 227 зареєстрованих у області земельних ділянок.

Найбільшу кількість поземельних книг щоденно відкривають у Немирівському, Оратівському, Ямпільському, Піщанському, Погребищенському районах. Загалом по області в середньому за день відкривається близько 2 500 електронних примірників. Лише протягом останнього тижня державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру регіону відцифрували 9478 поземельні книги.  З початку 2016 року вже опрацювали 122 700 пакети документів. Загалом в області необхідно відкрити електронні поземельні книги ще на 217 582 земельних ділянок.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

версія для друку