українська російська англійська
Відбулося засідання Комітету ВРУ за участю заступників міністрів, відповідальних за питання європейської інтеграції
29.03.2016 | 17:55
Урядовий офіс з питань європейської інтеграції СКМУ

29 березня 2016 р. відбулося засідання Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції за участю заступника Міністра Кабінету Міністрів України – директора Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк та заступників міністрів, відповідальних за питання європейської інтеграції. 

Засідання було присвячене обговоренню результатів роботи Уряду щодо імплементації Угоди про асоціацію Україна – ЄС, а також визначенню шляхів підвищення взаємодії виконавчої та законодавчої гілок влади в євроінтеграційній сфері, перш за все у частині адаптації українського законодавства до acquis ЄС.

Під час засідання були обговорені законопроекти, які знаходиться на розгляді Комітету, а також відбулося представлення пріоритетів роботи міністерств у контексті європейської інтеграції.

Заступник Міністра Наталія Гнидюк ознайомила представників Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції з результатами моніторингової, координаційної та експертної складової діяльності Урядового офісу з питань європейської інтеграції, а також відзначила, що імплементація Угоди про асоціацію базується на трьох опорах: виконавча та законодавча гілки влади, а також громадськість. Відтак успішність імплементації Угоди про асоціацію в значній мірі залежить не лише від злагодженої роботи кожної з опор, але й від їх взаємодоповнюючого характеру.

Запровадження практики проведення засідань Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції за участю заступників міністрів, відповідальних за питання європейської інтеграції, сприятиме розвитку діалогу між народними депутатами України та представниками виконавчої гілки влади.

 

 

версія для друку