українська російська англійська
Уряд удосконалив порядок протезування учасників антитерористичної операції
30.03.2016 | 14:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд удосконалив Порядок протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.

Постановою Уряду № 172 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 і від 1 жовтня 2014 р. № 518»   передбачено:

розширення кола учасників антитерористичної операції з числа працівників підприємств, установ, організацій, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення;

здійснення в Україні протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями виготовлення вітчизняними протезно-ортопедичними виробами;

удосконалення механізму протезування та/або ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні (за кордоном).

 

версія для друку