українська російська англійська
У Мінкультури розглянули питання двостороннього співробітництва у сфері культури між Україною та Японією
30.03.2016 | 14:37
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

30 березня заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко провів зустріч з Міністром – радником Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Під час зустрічі Андрій Вітренко подякував Уряду Японії за підтримку суверенітету та незалежності нашої держави, політичну та фінансову допомогу, а також висловив сподівання, що ця зустріч сприятиме взаєморозумінню та активізації культурної співпраці між двома країнами.

«Наші держави відстоюють необхідність дотримання основних принципів та норм міжнародного права як важливого фундаменту стабільності сучасної системи міжнародних відносин. Таке спільне бачення є запорукою подальшого розвитку та зміцнення українсько-японських відносин і співробітництва, у тому числі в культурній сфері», - зазначив заступник Міністра культури.

Міністр – радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада зі свого боку запевнив, що позиція Уряду Японії стосовно територіальної цілісності України залишатиметься незмінною,  і наша країна в подальшому може розраховувати на політичну та фінансову допомогу і підтримку з боку Японії.

Мічіо Харада також наголосив, що Японія очікує на підтримку української сторони у підготовці та проведенні  низки культурних заходів японських митців цього року в Україні, присвячених 25-річчю встановлення дипломатичних зв'язків між Україною та Японією

Андрій Вітренко відзначив, що українська сторона приділяє особливу увагу культурним обмінам між нашими країнами і бачить в Японії надійного партнера у сфері культури. Окрім того, він  запропонував розглянути можливість укладання програми двостороннього співробітництва у сфері культури, зокрема культурно-мистецьких заходів, проведення яких планується на найближчі роки.

 

версія для друку