українська російська англійська
НКРЕКП: Набрав чинності порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії
30.03.2016 | 15:37
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 3 березня 2016 року № 289, сьогодні, 30 березня, офіційно оприлюднено в газеті «Урядовий кур’єр» за № 60.

Згаданий Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування.

Цей Порядок визначає механізм формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії, процедуру її затвердження та перегляду.

Порядок застосовується НКРЕКП при формуванні та затвердженні прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії та поширюється на всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із виробництва та постачання електричної енергії.

Прогнозована оптова ринкова ціна формується Комісією на основі прогнозного балансу електричної енергії ОЕС України, затвердженого Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Постанова № 289 зареєстрована у Міністерстві юстиції 23.03.2016 за № 428/28558.

Також варто зазначити, що постанова № 289 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».

 

 

версія для друку