українська російська англійська
Арсеній Яценюк доручив провести переговори про спрямування частини коштів Кіотського протоколу на придбання авто для Нацполіції
30.03.2016 | 16:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На засіданні Уряду в середу, 30 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству екології та природних ресурсів разом із іншими відповідальними відомствами провести переговори про використання частини залишку коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, для придбання гібридних автомобілів для Національної поліції.

«Ці гібридні автомобілі споживають мало бензину, мало роблять викидів, але роблять багато роботи для забезпечення безпеки громадян України і реформування Національної поліції», - додав Глава Уряду.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив, що йдеться про придбання автомобілів-гібридів Toyota Prius та Toyota RAV-4. Міністр зазначив, що придбання цих автомобілів дасть змогу завершити реформу Національної поліції в цій частині.

Арсеній Яценюк також нагадав, що за міжнародною програмою було модернізовано п’ять составів вагонів для Київського метрополітену. Він зазначив, що ці кошти вже пішли в місто, проте зараз Київ звернувся виділити додаткові гроші на ці цілі.

Глава Уряду запропонував провести переговори щодо можливості поділити загальний обсяг залишку коштів Кіотського протоколу на два окремі транші: перший, 70% - для переоснащення авто Нацполіціїї, а другий транш із коштів Кіотського протоколу - 30% - на модернізацію Київського метрополітену.

 

версія для друку