українська російська англійська
Завдяки проведеній роботі та підвищенню грошового забезпечення цього року набрано вже 18 тисяч контрактників, - Степан Полторак
30.03.2016 | 16:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Робота, проведена нами у 2015 році, дала результат. Завдяки підвищенню грошового забезпечення з початку цього року ми вже набрали 18 тисяч контрактників, тоді як минулого року в місяць до війська приходило 200-300 чоловік. Чисельність людей, бажаючих нести службу за контрактом, не зменшується, приплив контрактників складає близько 7000 чоловік на місяць. При цьому ми надаємо перевагу тим, хто має бойовий досвід», – повідомив під час засідання Кабінету Міністрів України Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.

«Якісно змінюється і склад війська. Все це надало нам можливість виконати Указ Президента України «Про демобілізацію». У квітні планується звільнити четверту чергу мобілізації – це близько 45 тисяч чоловік, із яких 42 тисячі – військовослужбовці Збройних Сил України. На цю хвилину у рамках демобілізації ми вже звільнили 6 тисяч військовослужбовців, за наступні десять днів плануємо звільнити ще 18 тисяч. При цьому плануємо забезпечити їх всіма відповідними виплатами, передбаченими по завершенню служби», – підкреслив очільник оборонного відомства.

 

версія для друку