українська російська англійська
У Черкаській області на земельних аукціонах інвесторам передали в оренду 571 гектар землі
30.03.2016 | 16:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2016 року спеціалісти головного управління Держгеокадастру у Черкаській області провели чотири земельні аукціони з продажу права оренди на землю. Інвесторам передали у користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 гектар. Вартість оренди зросла майже у два рази.

Стартова ціна продажу права на користування землею у Чигиринському, Канівському, Золотоніському й Жашківському районах Черкащини становила 508,9 тис. гривень. Під час проведення торгів орендна плата зросла до 971,2 тис. гривень. У середньому це становить 13,5 % від нормативної грошової оцінки (при встановленому законом мінімумі у 3%).

У землевпорядній службі регіону упродовж року планують реалізувати через аукціони права оренди ще на 170 земельних ділянок. Для ведення бізнесу запропонують 2 736 га інвестиційно-привабливих земель.

Загалом землевпорядники Черкаської області включили до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди яких можуть бути реалізовані на земельних торгах, 589 земельних масивів загальною площею 7 809 гектарів. Майже для всіх ділянок на конкурсних засадах визначено виконавців земельних торгів.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку