українська російська англійська
Починати реформування треба з Міноборони, подаючи позитивний приклад для терорганів управління, - Степан Полторак
30.03.2016 | 17:03
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Починати проведення реформ необхідно з Міністерства оборони України. На сьогодні чисельність Міноборони складає 770 осіб, його роботу забезпечують ще 300 осіб, а рішення приймає одна людина. Надзвичайно великою є кількість регламентуючих документів. Період часу від прийняття рішення керівником до безпосереднього виконання дуже великий. Все це затримує роботу та заважає оперативно працювати. Тому мною було прийнято рішення активізувати роботу Міністерства оборони», – наголосив під час засідання Уряду Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

«Це не буде механічне скорочення особового складу. Водночас чисельність особового складу Міноборони планується зменшити на двісті чоловік, кількість департаментів – удвічі. Весь особовий склад Міністерства пройде переатестацію, за підсумками якої кожен військовослужбовець отримає оцінку, виходячи з того, який він має досвід та освіту. Усі військовослужбовці пройдуть випробування на поліграфі, який довів свою ефективність у ході попередньої роботи», – зазначив глава оборонного відомства.

За його словами,  після проведення переатестації кожен військовослужбовець Міноборони підпише контракт, але до цього буде значно змінена штатна структура та функції Міністерства.

«Я планую передати майже всі основні функції заступникам і керівникам департаментів, значно підвищити відповідальність за прийняття рішень керівників структурних підрозділів та всіх державних службовців. Процес роботи, який існує зараз, не є ефективним. Звичайно, що і функції, і відповідальність будуть передані до самого низу», – підкреслив Степан Полторак.

версія для друку