українська російська англійська
Олексій Павленко: Бізнес-клімат в українському агросекторі значно покращено
30.03.2016 | 17:35
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«Україна проводить величезну реформу з точки зору безпеки харчових продуктів. Ми скасували 56 сертифікатів і дозволів.  Сьогодні сфера торгівлі значно покращилася», - на цьому наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на панельній дискусії  «Agriculture and Food processing» в рамках бізнес-форуму Україна-Нідерланди.

Він також наголосив, що сільськогосподарський сектор є провідним сектором економіки, де можна спостерігати значне зниження рівня корупції. За словами Міністра, завдяки комплексному підходу в сфері боротьби з корупцією, Мінагрополітики досягло хороших результатів, чим допомогло бізнесу вільно розвиватися на території  України.

«Кількість випадків корупції значно знизилася. Це визнають як підприємці, так і міжнародні експерти. Зокрема, за даними Transparency International, показники зниження рівня корупції є одними із найкращих серед всіх інших галузей економіки країни», - запевнив очільник відомства.

«Результати дій по боротьбі з корупцією та дерегуляційних заходах є показником того, що реформи продовжуються і  Україна змінюється»,- додав Міністр.

версія для друку