українська російська англійська
Олексій Павленко: Нідерландський досвід та інвестиції допоможуть створити нові можливості для АПК України
31.03.2016 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Угода про асоціацію це дорожня карта для зміни України. Це реформи – інституційна, земельна, спрощення бізнесу  і створення умов, щоб бізнес, в тому числі голландський, інвестував в Україну.  Ми повністю віддані процесу реформ і будемо його продовжувати. На цьому наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на заключній частині панельної дискусії  «Agriculture and Food processing», яка проходила в рамках бізнес-форуму Україна-Нідерланди.

Міністр також зазначив, що Україна має потужний потенціал, і з нідерландським досвідом в агросфері, інвестиціями та українськими ресурсами, людьми і родючими землями можна створити тисячі нових можливостей в секторі сільського господарства.

«Сьогодні сільськогосподарський сектор України працює лише на 50% потужності через застарілі методи і технології. На даному етапі інвестиції необхідні для підвищення рівня конкуренції у всіх галузях сільського господарства.  Для того, щоб досягти свого сільськогосподарського потенціалу, Україна потребує інвестицій в інфраструктуру, виробництво продукції з  високою часткою доданої вартості, точних технологій і обладнання. Це ті напрями, куди може вкладати ресурси нідерландський бізнес», - додав Олексій Павленко.

Він також подякував нідерландський стороні за підтримку та висловив сподівання продовжити співпрацю в аграрній сфері.

 

версія для друку